Nápověda

Snad jen pár slov k tomu, jak to tady funguje:

MATURITNÍ OTÁZKY
Zde najdete vypracované otázky nebo odkaz na vybrané otázky na webu. Jsou uvedeny i alternativní místa zabývající se daným předmětem, popř. stránky, které mají vztah k danému předmětu (např. stránky spisovatelů na www v sekci Čeština)

DOWNLOAD
Zde si můžete otázky stáhnout  v jednom velkém formátu (ZIP)   pro prohlížení na počítači bez připojení na Internet. Jsou zde popsány i programy, které umí daný soubor přečíst. (pokud je nemáte, můžete si je zde i stáhnout)

PŘIPRAVUJEME
Seznam otázek, které ještě nejsou zpracovány. Pokud máte pro daný předmět již něco zpracováno, rádi to zde zveřejníme.

SLOHOVÉ PRÁCE (A REFERÁTY)
Píšete referát a chybí Vám inspirace? Zkuste se podívat sem co napsali jiní...
Každý občas musí napsat nějakou práci. Ale co s ní, když už jste jí odevzdali?   Zde ji můžete "recyklovat", protože někomu se může ještě hodit...

JAK TO DOPADLO
Maturita je za Váma (teda snad) - jaký to bylo, nějaké zkušenosti ? Podělte se své zážitky s ostatními...

A CO DÁL? INFO O VYSOKÝCH ŠKOLÁCH
Člověk by rád už někam vypadnul, ale ještě čekají přjímačky naVŠ. Zde jsou sebrané informace o přijímačkách na VŠ.

POMOC - Sháním maturitní otázky, referát...
Jak již název napovídá, tato stránka je pro Vás, když něco sháníte. Stačí napsat do formuláře co sháníte a požadavek se automaticky "vyvěsí". Nezapomeňte napsat svůj email, ať lidi ví, kam mají odpovědět! Pokud Vám někdo napíše a pomůže, tak se podělte s ostatníma na MATURITA.CZ a napište nám o tom na maturita@maturita.cz

PŘIDEJTE
Vaše referáty, Maturitní otázky, Přijímačky - celá MATURITA.CZ je založena na vzájemné výpomoci. Pokud tedy stahujete vypracované otázky, referáty apod., bylo by správné, pokud rovněž přispějete se svými výtvory. Čím víc lidí něco přidá, tím snazší bude najít něco co hledáte. Tentokrát někdo pomohl Vám, zkuste rovněž pomoct ostaním.